O firmie

Firma PPHU VICAM powstała w wyniku dynamicznie rosnącej popularności zakupów dokonywanych przez Internet. Doświadczeni wieloletnim handlem w sklepach tradycyjnych, rozumiejąc potrzeby współczesnego konsumenta, świadomie wykorzystującego atuty e-handlu, postanowiliśmy wyjść naprzeciw tym, którzy cenią sobie wygodę robienia zakupów z domowego zacisza.

Sklep Internetowy PPHU VICAM funkcjonuje na polskim rynku już od 2004 roku. W tym czasie zdążyliśmy umocnić swoją markę i renomę oraz pozyskać szerokie grono zadowolonych klientów.

Jesteśmy jednym z czołowych dystrybutorów sprzętu satelitarnego w Polsce.

Współpracujemy bezpośrednio z producentami i autoryzowanymi dystrybutorami sprzętu w całym kraju, dzięki czemu mamy szansę oferować Państwu towar po możliwe najniższych cenach. Każdego dnia dbamy o to, aby nasze ceny były najatrakcyjniejsze. Ponadto posiadamy autoryzację na sprzedaż produktów Cyfrowego Polsatu, GreenEightSystem, TechniSat,a także marki FERGUSON

Nasz zespół to ludzie z wieloletnim doświadczeniem w handlu artykułami z branży RTV, komputery, multimedia. Dbając o najwyższą jakość obsługi łączymy gruntowną wiedzę o produktach ze starannością o najkrótszy czas dostawy sprzętu do Państwa domu. Jesteśmy otwarci na szczególne wymagania i potrzeby naszych klientów, dlatego zawsze jesteśmy gotowi pomóc, doradzić i wybrać najkorzystniejsze dla Państwa rozwiązanie.

Jako jeden z niewielu sklepów tej branży handlujących w sieci Internet, mamy własne zaplecze magazynowe. Daje to Państwu tę korzyść, że zakupiony u nas towar nie jest przez nas sprowadzany z innych hurtowni, ale czeka w naszych magazynach i jest natychmiast wysyłany po złożeniu Państwa zamówienia.

Staramy się najbardziej jak to możliwe jasno precyzować warunki dokonywania zakupów tak, aby nic nie zakłóciło Państwu przyjemności kupowania. Bardzo ważne jest dla nas również bezpieczeństwo transakcji. W tym celu uruchomiliśmy protokoły szyfrowania danych, co czyni zakupy w VICAM.PL bezpiecznymi.

Bogaty bagaż doświadczeń w handlu postanowiliśmy wykorzystać na aukcjach internetowych za pośrednictwem Allegro. Co piszą nasi Klienci można znaleźć pod adresem: http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=136619

Naszym celem jest jeszcze większa popularyzacja zakupów przez Internet, a chcielibyśmy to zrobić dzięki coraz liczniejszej grupie, naprawdę zadowolonych klientów, opuszczających nasze strony WWW i ciągle do nas powracających. Codziennie staramy się zdobyć jeszcze większe zaufanie klientów, aby każdy następny Państwa zakup sprzętu odbył się z naszym udziałem.

W naszym sklepie internetowym prezentujemy bogatą ofertę najlepszych marek i wiele atrakcyjnych promocji. Mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Sklep VICAM.pl stworzyliśmy i rozwijamy z myślą o jak największym komforcie dokonywania zakupów online, a satysfakcję Klienta stawiamy na pierwszym miejscu. Ewentualne uwagi prosimy zgłaszać na adres kontakt@vicam.pl, pozwoli to nam jeszcze lepiej trafiać w Państwa oczekiwania i budować dobre relacje między nami. Od samego początku reagujemy na zmieniające się potrzeby naszych Klientów udoskonalając i rozszerzając oferowane usługi.